Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke på Vest-uløyveien ytre.

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Sigvald Hage 16:15, onsdag 9 januar 2019

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

En rekke gatelys på Vest-uløyveien, Fylkesvei 357 virker ikke. Har vert mørk i flere måneder. Er også en del stolper som henger på halv tolv. Kan ikke akseptere at det skal være slik. Hvor er vedlikeholdet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:06, onsdag 6 mars 2019

  • Dårlig

    Sendt inn av Jan Sigvald Hage 21:06, onsdag 6 mars 2019

  • Dritt elendig opplegg dette her. Nytter pokker ikke om man legger inn noe på denne siden, for ting blir jo ikke fikset. Enten må lysene bli fikset snarest av di ansvarlige, ellers må di fjernes. Til info, ting som er montert skal vedlikeholdes og repareres, om så ikke blir gjort skal enheten fjernes. Dette har jeg fått vite av folk utenfra som driver vedlikehold.

    Sendt inn av Jan Sigvald Hage 21:54, onsdag 3 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter