Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Morten Kåre Øen Eriksen 18:44, onsdag 9 januar 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Defekt gatelys. Vært sånn i over 1 år. Rapportert inn flere ganger, men skjer jo aldri noe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:00, onsdag 6 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:34, onsdag 6 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:57, onsdag 3 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:58, torsdag 2 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:42, torsdag 30 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter