Tilbake til alle rapporter

Snørydding fra kommunal vei og inn på min eiendom

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 19:48, onsdag 9 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 2 minutter senere

I dag på morgenen var det snøbrøyting fra Fjellveien og ned til Idrettsveien. Denne snyen som ble brøytet ned Fjellveien ble moset inn på min eiendom og over min hekk. Jeg hørte fra åpent vindu at grener ble knekt på hekken. Dersom det viser seg til våren at hekken har fått skader, vil jeg krever erstatning for den.Dette vil jeg ha meg fra bedt at det gjentar seg. Det står helt klart i lovverket at man ikke har lov å brøyte sny på en annen manns eiendom. Dette vil vel også gjelde kommunen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:33, lørdag 9 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter