Tilbake til alle rapporter

Fylkesvei uten lys (Igjen)

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:46, onsdag 9 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Fra krysset Ringveien/Hjelsengveien (gml Stokkanvegen) og krysset Hjelsengveien/Helleberget er lyset borte igjen. Et gjentagende problem som har vært der noen år at det i perioder at strekningen blir lysfritt. Strekningen har flere fotgjengerovergang og er en skolevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lysene må fikses straks, da det er mange barn som krysser veien til/fra skole.

    Publisert anonymt 11:17, fredag 11 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter