Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:41, torsdag 10 januar 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Et gatelys er mørkt ved Magnus den godes veg 7, på Ridabu

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei,dette er nå videresendt vår entreprenør. Mvh..Hamar kommune

    Publisert anonymt 11:56, torsdag 10 januar 2019

  • Byttet pære

    Sendt inn av Traftec 12:38, torsdag 7 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter