Tilbake til alle rapporter

Mørk undergang, ikke lys.

Rapportert i kategorien Gatelys av sande_t@hotmail.com 11:22, torsdag 10 januar 2019

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Denne undergangen har vært mørk i flere år. Rapport inn til kommune for flere mnd. siden, men ingenting har blitt utbedret (kommune skulle videreformidle til veieier). Denne undergangen er mye benyttet av barn til/fra skole/idrett

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:48, tirsdag 5 mars 2019

  • Eneste som har skjedd er at det er satt opp skilt med at det er masse vann i undergangen pga mye regn og dårlig avrenning/drenering. Så det har vært besøk fra myndighetene uten at lyset har blitt ordnet.

    Sendt inn av sande_t@hotmail.com 10:48, tirsdag 5 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter