Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:25, torsdag 10 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 4 minutter senere

Fra kryss oppover Skogveien ,lysstolpen mangler lys fra i fjør. Kan dere fixe det?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:43, torsdag 7 februar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:06, torsdag 7 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter