Tilbake til alle rapporter

Hull i veibanen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 00:52, fredag 11 januar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Hullene som ble reparert tidligere er kommet til syne igjen. Mange legger seg ut mot midten for å unngå hullene, da blir det trangt.. Virker som denne rundkjøringen også er for trang for leddbusser da mange er over i motgående kjørefelt på vei fra sentrum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter