Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys i rekke ved Olderskogen - utrygg skolevei.

Rapportert i kategorien Gatelys av Karete Elisabet Samuelsen 08:00, fredag 11 januar 2019

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Nå er det mørkt langs det som skal være trygg skolevei på E6 igjen! Mange lys i rekke er gått ved Olderskogen der 8-10 barn går over veien hver morgen for å ta bussen til skolen. Vær snill å fikse dette, spesielt siden gangfeltet ikke er forskriftsmessig plassert. Vi har ingen å miste!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter