Tilbake til alle rapporter

Stort hull rundt kum/sluk

Rapportert i kategorien Hull i vei av Arild Olsen 15:14, lørdag 12 januar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Hei Går det ikke ordne hullet/ kommen ved holdeplass lundåsen veldig slitsomt å bussen slår ned i...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:39, lørdag 9 februar 2019

  • Ved lundåsen hlp

    Sendt inn av Arild Olsen 10:13, lørdag 16 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter