Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i rundkjøringen på toppen ved sirkus shopping, nå når det er mørkt mesteparten av døgnet er det håpløst å se mørkkledde fotgjengere der for oss som bruker denne rundkjøringen, er også flere mørke gatelys ved busstopp sirkus shopping.

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Steffen Nordvik 20:02, lørdag 12 januar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Mangler gatelys i rundkjøringen på toppen ved sirkus shopping, nå når det er mørkt mesteparten av døgnet er det håpløst å se mørkkledde fotgjengere der for oss som bruker denne rundkjøringen, er også flere mørke gatelys ved busstopp sirkus shopping.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjørn Steffen Nordvik 20:23, lørdag 9 februar 2019, markert som fikset

  • Mangler gatelys i rundkjøringen på toppen ved sirkus shopping, nå når det er mørkt mesteparten av døgnet er det håpløst å se mørkkledde fotgjengere der for oss som bruker denne rundkjøringen, er også flere mørke gatelys ved busstopp sirkus shopping.

    Sendt inn av Bjørn Steffen Nordvik 20:24, lørdag 9 februar 2019, åpnet på nytt

  • Flere lys ved rundkjøringen som er mørke.

    Sendt inn av Bjørn Steffen Nordvik 20:36, lørdag 9 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter