Tilbake til alle rapporter

Skilting Skolegata

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:00, søndag 13 januar 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Hei dere😊jeg savner et skilt som markerer gangfeltet der Folkestadsgate krysser Skolegata.Gjennom vinteren er dette gangfeltet dekket av is og snø,og bilistene bare «kjører på».Det er veldig mange passeringer her gjennom døgnet ettersom det ligger i umiddelbar nærhet til personalinngangen på en av byens største arbeidplassser. Hilsen Cathrine Bakkerud (sykehusansatt )😊

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:00, søndag 10 februar 2019

  • Det var visst ikke meningen at dette gangfeltet m.fl skulle skiltes.

    Publisert anonymt 14:00, søndag 10 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter