Tilbake til alle rapporter

Gata har vært mørk i over 2 uker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:43, søndag 13 januar 2019

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gata har vært mørk i over 2 uker

Dette må ordnes snarest ettersom det er lekeplassområde her og mange barn nå ikke er så synlige som de bør være.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:13, søndag 10 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter