Tilbake til alle rapporter

Det er ikke gatelys på utsiden av Ramsliveien 7, 3189 Horten

Rapportert i kategorien Gatelys av Wenche Myrabø 18:39, søndag 13 januar 2019

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er ikke gatelys på utsiden av Ramsliveien 7, 3189 Horten, Norge

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset slukker mellom klokken 19 og 19.30 på utsiden av Ramsliveien 7 i Horten. Dette er et problem, da det er mange turgåere og hundeluftere som passerer her oppe.

    Sendt inn av Wenche Myrabø 22:23, tirsdag 15 januar 2019

  • Måtte sende det inn via kommunen også.

    Sendt inn av Wenche Myrabø 17:14, mandag 11 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter