Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys, pære må byttes

Rapportert i kategorien Gatelys av Raymond G 19:11, søndag 13 januar 2019

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Lyset er vekke. Farlig for fotgjengere. Må fikses omgående.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:53, søndag 10 mars 2019

  • Nå virker gatelys av og til. Kan være lys 1 time så er det mørkt kanskje en time eller to.

    Sendt inn av Raymond G 19:53, søndag 10 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter