Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Nomi Fredriksen 00:24, tirsdag 15 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 1 minutt senere

Ikke hatt lys i lystolpen på tomta mi. Venligst utbedre eller fjern heile greia i fra plenen min. Det e faktisk mye små barn som e ute å leka i veien i mørket her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:20, tirsdag 12 februar 2019

  • Ingen hjelp å få :-(

    Sendt inn av Nomi Fredriksen 01:20, tirsdag 12 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter