Tilbake til alle rapporter

Busstopp vert ikkje brøyta, mot elvesida. Er asfaltert busstopp-utkjøyring, denne vert ikkje utbrøytt

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 18:32, tirsdag 15 januar 2019

Sendt til Folldal 3 minutter senere

Vert ikkje brøytt ut asfaltert busstopp - utkjøyrsel mot elvesida. Denne plassen er og mykje brukt for bilar som vil stoppe og sleppe trafikk forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter