Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys i P. G. Mangsets veg.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:26, onsdag 16 januar 2019

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset som står rett ved garasjen tilhørende nr 52 har vært mørkt i et par uker. Håper det blir fikset snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble fiksa etter få dager - denne gangen er det ros til kommunen 👍😊

    Publisert anonymt 19:54, onsdag 13 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter