Tilbake til alle rapporter

Gatelysene virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av David Berge Frogner 19:27, onsdag 16 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 2 minutter senere

Ingen av gatelysene i Børkevegen er på, fint om disse kan bli satt på igjen slik at vi kan ha trygg ferdsel her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter