Tilbake til alle rapporter

Manglende lys i lyktestolper

Rapportert i kategorien Gatelys av Randi Gaarder 08:08, torsdag 17 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Mørklagte lyktestolper flere steder gjennom omsundveien. Mange barn går og står langs veiene for å vente på buss til barneskolen eller komme seg til ungdomsskolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:49, torsdag 14 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:13, torsdag 14 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter