Tilbake til alle rapporter

Snøhaug blokkerer passasje mellom bom og fortau i nordøstgående felt

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Ketil Wendelbo Aanensen 09:58, torsdag 17 januar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Brøytebilen legger snø inntil fortauskanten, og denne haugen vokser hver dag. Når bommen er nede i rushtrafikken gjør dette at det nå nesten ikke er mulig å passere bommen uten å sykle opp på fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Enig, må opp på fortauet for å komme forbi bommen.

    Sendt inn av Skipperzen@gmail.com 15:26, onsdag 23 januar 2019

  • Enig! Problemet er fortsat ikke udbedret.

    Sendt inn av Mikkel 15:38, onsdag 23 januar 2019

  • Enig! Problemet ikke utbedret!

    Sendt inn av marius-bekkevar@hotmail.com 17:47, onsdag 23 januar 2019

  • Fikset, men kun etter at jeg sendte ordinær mail til SVV. De responderer ikke på meldinger gjennom fiksgatami.no

    Sendt inn av Ketil Wendelbo Aanensen 10:24, torsdag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter