Tilbake til alle rapporter

Fire gatelys slokket

Rapportert i kategorien Gatelys av Thor Åge Eldby 21:42, torsdag 17 januar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Gatelys på punktet og det neste oppover og nedover. I tillegg er gatelyset rett oppenfor i gang- og sykkelsti mellom Bøchmans veg og Hoemshøgda slukket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Thor Åge Eldby 22:50, torsdag 14 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter