Tilbake til alle rapporter

Denne veistumpen av hellandveien tilhører Re kommune, her er det mangelfullt vedlikehold, blir knapt brøytet aldri skrapet eller strødd noe som blir utført på andre siden av kommunegrensa.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av ivar.paulsen@ vibr.no 21:55, torsdag 17 januar 2019

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Alltid glatt og sporete, aldri strødd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter