Tilbake til alle rapporter

Manglende gatebelysning.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:20, fredag 18 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Hole 4 minutter senere

Manglende gatebelysning ved Åsaveien 210. Det er kun én lampe her, og den virker ikke. Slukket for snart en uke siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:34, fredag 15 februar 2019

  • Får ikke svar på forespørsler herfra.

    Publisert anonymt 06:34, fredag 15 februar 2019

  • Fortsatt ingen svar fra kommunen...

    Publisert anonymt 11:54, fredag 15 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter