Tilbake til alle rapporter

Ikke brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 18:36, lørdag 19 januar 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Det blir ikke brøytet fra krysset ved postkassestativet og ned til innkjørsel til gårdsplassen. Vi er 5 hus-stander som det ikke blir brøytet til,og det er en kommunal vei iflg kartet!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter