Tilbake til alle rapporter

Gatelys Virker ikke . Blinker noe ganger

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:49, lørdag 19 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange mindre enn et minutt senere

Gatelys virker ikke blinker av og til

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:59, tirsdag 19 februar 2019

  • Virker noen dager. Så mørkt etter kl 2100 andre dager

    Publisert anonymt 13:59, tirsdag 19 februar 2019

  • Virker nå, men er flere i samme gate som ikke virker nå, er de gamle lysene, de nye led lampene virker.

    Publisert anonymt 12:29, fredag 22 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter