Tilbake til alle rapporter

Ligger alltid vann på gang/sykkelsti som fryse fort på grunn av hvordan stien ligger.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Stuart Baillie 18:05, mandag 21 januar 2019

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

I mange år har vann ligget på gang/sykkelsti, som let fryse til is om vintertid. Lav punktene på asfalt er ikke i nærheten av dreneringsystemet. Selv etter salting utover dagen or det ofte is her hele dagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Contacted by roads authority to confirm they were looking at the case, a few days later, workmen appeared, still working.

    Sendt inn av Stuart Baillie 18:34, mandag 18 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter