Tilbake til alle rapporter

Feil på tidspunkt for tenning og slukking av gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Bergersen 09:35, tirsdag 22 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Gatelyset i Hilda Løvliens veg kommer på tidlig på ettermiddagen (lenge før det blir mørkt) og slukker tidlig på morgenen: (lenge før det blir lyst)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter