Tilbake til alle rapporter

Trafikkfarlig skolevei

Rapportert anonymt 10:24, tirsdag 22 januar 2019

Sendt til Skedsmo og Akershus 1 minutt senere

Livsfarlige situasjoner daglig, bildet viser Skedsmogata/Selboesgate kl.08 en vanlig hverdag. Man ser såvidt ikke barna bak/mellom bilene. Her ferdes mange barn til/fra skole sammen med biler som skal frem. Dette bør gjøres noe med før en ulykke inntreffer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:15, tirsdag 19 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter