Tilbake til alle rapporter

Gatelys på skuleveg virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Aleksander Eide 21:15, tirsdag 22 januar 2019

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gatelyset blinker av og på. Når det er av gløder det so vidt i pæra. Gatelysene på heile strekka har ødelagte armatur uten glas som gir eit lite driftsikkert anlegg med mykje feil då pærne og elektonik er eksponert for regn og fuktighet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyset blinker av og på. Er for det meste på

    Sendt inn av Aleksander Eide 21:25, tirsdag 19 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter