Tilbake til alle rapporter

Gatelys på skuleveg virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Aleksander Eide 21:18, tirsdag 22 januar 2019

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelys virker ikkje. Totalt 3 stk på strekka virker ikkje. Gatelysene på heile strekka har ødelagte armatur uten glas som gir eit lite driftsikkert anlegg med mykje feil då pærne og elektonik er eksponert for regn og fuktighet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Blinker av og på. Men for det meste på

    Sendt inn av Aleksander Eide 21:26, tirsdag 19 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter