Tilbake til alle rapporter

Fortau ned mot Stabekk er veldig dårlig måket, og et stort problem for syklister. Vedvarende dårlig kvalitet på brøytearbeidet.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av jbremtun@online.no 14:19, onsdag 23 januar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Mye løssnø som bare blir liggende og gjør det svært risikofylt for syklister å benytte fortauet ned mot Stabekk. Heller ikke for gående er dette uproblematisk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter