Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting av sykkelfelt

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Livet på to hjul 07:57, torsdag 24 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 2 minutter senere

Sykkelfelt i Hele Nordbyveien trenger brøyt, salt og børsting regelmessig gjennom hele vinteren. Pr nå må bilfeltet brukes. Litt rart når Ski kommune oppfordrer til sykling hele året.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble brøytet bra i dag etter nattens snøfall. 21.02.2019. Håper det også fortsetter ved neste snøfall i starten av mars.

    Sendt inn av Livet på to hjul 20:53, torsdag 21 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter