Tilbake til alle rapporter

Dårlig måkt bro

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:10, torsdag 24 januar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er ikke mulig å sykle eller trille barnevogn over broen noe som tvinger fotgjengere og syklister ut i veibanen pga dårlig måking. Slik er det hver vinter her og nå har det ligget en innrapportert klage i snart 30 dager uten at veivesenet/kommunen har tatt tak i det. Håper dere kan sikre bedre måking her framover. Takker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter