Tilbake til alle rapporter

Gamle Ringeriksvei har dårlig måkte fortau

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:13, torsdag 24 januar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gamle Ringeriksvei har dårlig måkte fortau. Disse må også måkes noen dager etter snøfall da selve slålen av snø på fortauet løsner av saltet etter noen dager og gjøre det uframkommelig for syklister og andre. Man bare spinner/styrer i en tykk grøt av snø

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter