Tilbake til alle rapporter

"Vraket" bil på P-plass

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 09:42, man. 6 juni 2011

Sendt til Bodø 3 minutter senere

En rød Subaru pick-up, avregistrert, og med et flatt hjul, har stått forlatt på denne P-plassen i lengre tid.
Denne plassen brukes også av Alstad skole i tillegg til beboerne i nærområdet. Bilen ønskes fjernet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter