Tilbake til alle rapporter

Snø på gangvei fra bilvei

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av christian.sjurseth@getmail.no 11:15, torsdag 24 januar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

De som har brøytet veien har kastet all snø inn på gangveien. Ligger ca 10 cm med slush der. Meldte dette inn til Bærum Kommune 21/1-19

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av christian.sjurseth@getmail.no 23:02, torsdag 21 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter