Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke !

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:04, fredag 25 januar 2019

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelysene fra garteriet nr 100 til oss nr167 virker ikke, dette skjer stadig vekk !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veit ikke om jeg skrev gatenavn ;) dette er Nord-Odalsvegen ( fv24 ) på Skarnes I Sør Odal :)

    Publisert anonymt 13:17, søndag 27 januar 2019

  • Nå har gatelysene sloknet igjen ! I fra nr 100 og til nr 167. dette er Nord-Odalsvegen ( fv24 ) på Skarnes I Sør Odal :)

    Sendt inn av Tor Nylænd 17:18, mandag 4 februar 2019

  • Hei :) Jeg synes problemene som jeg meldte inn, ble ganske fort ordnet :) så jeg sier tusen takk for rask respons ! Flere av naboene kontakter meg hvis det er noe feil med gatebelysningen ;) ikke alle kjenner til FiksGatami og hvordan dem skal henvende seg ;)

    Publisert anonymt 23:53, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

  • Nå har gatelysene sloknet igjen ! I fra nr 100 og til nr 167. dette er Nord-Odalsvegen ( fv24 ) på Skarnes I Sør Odal, det har hvert slik i nærmere 14 dager :(

    Publisert anonymt 22:25, tirsdag 14 mai 2019, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter