Tilbake til alle rapporter

Mangelfull skilting av gang- og sykkelvei

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Roy Hojem 13:00, fredag 25 januar 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Ukjente bilister oppfatter gang- og sykkelveien ved det gamle pumphuset som bilvei. En bilist som kjører inn på parkeringsplassen ved Førstevann ser ikke skiltet som markerer gangvei, siden det står mye lengre bak. Forslag: flytt skiltet til området ved jeger og fiskerforeningens hytte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:23, fredag 22 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:07, fredag 22 mars 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:13, mandag 22 april 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:24, mandag 20 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:55, mandag 17 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:29, mandag 15 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:52, mandag 12 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter