Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Bente 21:04, mandag 28 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 1 minutt senere

Det er andre vinter vi bor her. I fjor var det perfekt rydding av vei, tidlig ute og all snø var borte. Men i år benyttes traktor og det blir lurvete kjørt.. i tillegg blir det ryddet veldig sent!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter