Tilbake til alle rapporter

Sterkt trafikkert vei til Remyra fotballbane samt Remarka friluftsområde

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:53, onsdag 30 januar 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 minutt senere

Mye trafikk utgjør en stor fare for myke trafikanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:25, onsdag 27 februar 2019

  • Har et sterkt ønske om at dette blir prioritert, slik at vi kan unngå uønskede hendelser.

    Publisert anonymt 14:25, onsdag 27 februar 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:37, torsdag 28 mars 2019

  • Erfaringen min er at denne veien må være Stjørdals minst prioriterte veistrekning. Mye trafikk, lite gjort for og bedre sikkerheten, ikke gatebelysning, ikke gang og sykkelvei. Meget høy hastighet på trafikken, aldri sett en eneste kontroll på denne vegstrekningen.

    Publisert anonymt 08:37, torsdag 28 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter