Tilbake til alle rapporter

Snødeponering på privat eiendom.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 09:31, fredag 1 februar 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Dumping av snø fra kommunalvei på privat eiendom/parkeringsplass.oppholder to Parkeringsplasser på borettslaget, hindrer sikt ved utkjøring av borettslag. Sperres fortau barn/voksne må gå i veibanen. Snøen bes kjøres bort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:33, fredag 1 mars 2019

  • Problem og de fortsetter å dumpe snø på parkeringen til borettslaget.

    Publisert anonymt 15:33, fredag 1 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter