Tilbake til alle rapporter

Ønsker fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:01, man. 6 juni 2011

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

I en smal vei, Storvollen i Løpsmarka, der noen kjører veldig fort ville det vært tryggere for våre barn å vokse opp i en gate med fartsdumper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter