Tilbake til alle rapporter

Det blir ikke måket i tunellen

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Sverre Colbjørnsen Olsen 13:59, fredag 1 februar 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det måkes bare i veiene rundt tunellen under krysset StrømsveienXNedre kalbakkvei. Store brøytekanter legges ved inngangen til tunellen og det er umulig å komme gjennom med rullestol, og vanskelig med sykkel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter