Tilbake til alle rapporter

3 trafikk humper

Rapportert anonymt 14:08, fredag 1 februar 2019

Sendt til Rogaland og Stavanger 1 minutt senere

Det er 3 trafikk humper i gaten Strandkaien som er nesten usynlige i mørket og spesielt i regnvær. Disse humpene må merkes på en forsvarlig måte da de er til fare for bilistene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løsningen med skilting, som jeg fikk telefonisk, er enda ikke realisert, men det kommer vel, håper jeg.

    Publisert anonymt 15:55, fredag 1 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter