Tilbake til alle rapporter

Manglende fremkomlighet på fortau som gangvei Rv 22

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av helge steen 17:24, fredag 1 februar 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det var avsatt en smal stripe av fortauet i Fetveien til bruk ca 40-50cm. Dette området var kl 14:30 i dag fylt opp av saltsløsj brøytet inn på fortau. Dette fortauet er del av hoved gang-sykkelvei langs Rv22. Hadde gammel brøytekant som tok opp mestepart av fortauet vært frest ville problemet blitt mindre. I praksis kan ikke denne trase benyttes med slike forhold.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, fredag 1 mars 2019

  • Det var ryddet mandag, men ikke noen veldig ivrig rydding, og med lignende problem 2 ganger uken etter så er jo ikke problemet løst

    Sendt inn av helge steen 19:38, fredag 1 mars 2019

  • Vår været hsr cel tatt muligheten for å vite om de har gjort noe med planlegging her, syklister jeg prater med sier at det har vært mye bedre tidligere år.

    Vedlagt er bilde fra samme sted tatt av Romerikes blad som viser noe av problemet

    Sendt inn av helge steen 00:57, lørdag 30 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter