Tilbake til alle rapporter

Ekstremt glatt og mye snø i krysset Gml Ringeriksvei og Øvre Toppenhaug. Må måkes og strøs. Biler kommer ikke frem!

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Erikbrustad@gmail.com 15:38, lørdag 2 februar 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Ekstremt glatt og mye snø i krysset Gml Ringeriksvei og Øvre Toppenhaug. Må måkes og strøs. Biler kommer ikke frem og det er svært stor sjanse for ulykker slik det er nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter