Tilbake til alle rapporter

Strøkasse er tom, veien er glatt. Trenger strøkassa fylt opp.nedenfor kryss til asalkleiva\romsåsen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:48, lørdag 2 februar 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 2 minutter senere

Strøkasse er tom, veien er glatt. Trenger strøkassa fylt opp.nedenfor kryss til asalkleiva\romsåsen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:59, fredag 8 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter