Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Eivind Kopperdal 22:53, man. 6 juni 2011

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Til Odda kommune,Teknisk etat:
Det er generelt mye slaghull og sprekker i asfalten i hele Freimsvegen.Her må det asfalteres ikke lappes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullene i vegen er blit lappet,noe som jeg mener ikke er tilstrekkelig.Fordi asfaltdekke har store sprekker som det trenger vann igjennom og som vil utvikles til nye hull over kort tid.Jeg mener det vil være mer økonomisk for Odda Kommune å asfaltere disse områdene med gammal og sprukken asfalt,en å lappe år etter år....

    Sendt inn av Eivind Kopperdal 11:58, tir. 5 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:58, tir. 5 juli 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter