Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke i Skårakrysset

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn O. Andreassen 21:04, søndag 3 februar 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys fungerer ikke i Skårakrysset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • At fylkesveier har identiske veinumre i mange fylker lager problem med å identifisere hvor i landet feilen befinner seg. Helt utrolig at en slik måte å nummerere veier på eksisterer.

    Sendt inn av Bjørn O. Andreassen 21:04, mandag 4 mars 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter